Hybrydy

Mimo powszechnej wiedzy o ich istnieniu samochody Hybrydowe wciąż są nowością. Przy Hybrydach, jak przy każdym samochodzie, konieczne jest wykonywanie pewnych czynności, które pozwalają bezawaryjnie cieszyć się ich zaletami.

Do niedawna właściciele samochodów Hybrydowych z Dolnego Śląska, byli skazani na serwis w ASO. Przyczyną tego była niepewność, czy nieautoryzowane warsztaty będą w stanie odpowiednio zadbać o ich auto. O ile w okresie gwarancyjnym wizyty w ASO wydają się być rozsądnym działaniem, to po minięciu gwarancji, koszt z tym związany zaczyna być coraz cięższy do przełknięcia. Za pewność, jaką dają Autoryzowane serwisy trzeba niestety sporo zapłacić.

Na szczęście, aby mieć tę samą pewność, nie musisz już korzystać z autoryzowanych serwisów. W naszym zespole znajdziesz osoby, które zajmą się Twoją Hybrydą równie dobrze. Nasi mechanicy posiadają doświadczenie w ASO Toyoty i Lexusa. Zostawiając Swój samochód nam możesz mieć pewność, że Twoja hybryda znalazła się we właściwych rękach.