O nas

Centrum Aut Japońskich to profesjonalny warsztat zatrudniający specjalistów w dziedzinie naprawy i serwisowania aut marek Toyota, Lexus i Mazda. Wszyscy mechanicy mają bogate doświadczenie zdobyte w autoryzowanych serwisach tych marek. Dzięki wysokim standardom oraz sumienności w pracy, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twój samochód nie tylko kompetentnie, ale i z należytą troską.

Każdego z naszych pracowników wyróżniają 3 cechy:

 • Pasja jaką darzą samochody.
 • Wieloletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych autoryzowanych serwisach samochodowych.
 • Precyzja i sumienność w pracy.

 


 • Marcin Kohyt

  Marcin od 2000 r. pracował w autoryzowanych serwisach Toyota-Lexus oraz Mazda. Wśród wielu umiejętności wyróżnia go wiedza z zakresu elektromechaniki i diagnostyki. Jak sam to określa jest „mechanikiem tematów ciężkich i problematycznych”.

  Marcin jest osobą posiadającą obszerną wiedzę na temat elektromechaniki samochodowej. Pozwala mu ona wykrywać nawet rzadko spotykane w poszczególnych modelach usterki.

  Konikiem Marcina są samochody hybrydowe. Jako elektromechanik z wieloletnim doświadczeniem i pasjonat hybryd, potrafi odpowiednio serwisowac pojazdy z takim napędem.

   


 • Arkadiusz Usiński

  Arek, od kiedy tylko zaczął chodzić, interesował się wszystkim tym co ma silnik i jeździ, a jeśli ,,to” nie jeździło, to poświęcał tyle czasu ile trzeba, aż pojazd ruszył o własnych siłach.

  Specjalizacją Arka stały się samochody japońskie, a w szczególności Toyota. Nie jest mu obca szeroko pojęta mechanika, diagnostyka, napędy hybrydowe jak i systemy mmt. Jak sam mówi, nie ma rzeczy niemożliwych w naprawie aut i nie jest ważne, czy jest to auto japońskie, koreańskie czy niemieckie – tylko kwestia czasu poświeconego na znalezienie przyczyny problemu.

  Arek ma prawdziwy szósty zmysł do wykrywania usterek i złote ręce do ich usuwania w Toyotach i Lexusach oraz innych autach. Jest świetnym diagnostą , elektrykiem i mechanikiem – pracuje szybko i skutecznie.

  Arek nieustannie podnosi swoje umiejętności i wiedzę w zakresie mechaniki na licznych kursach i szkoleniach. Jest to zgodne, z naszym przekonaniem, iż w mechanice i elektronice zmienia się tak wiele, tak szybko, że nie aktualizując systematycznie swojej wiedzy tak naprawdę cofamy się rozwoju. A na to nie możemy sobie pozwolić.

   

   

Masz gwarancję, że w Centrum Aut Japońskich Twoim samochodem zajmie się jeden z przedstawionych wyżej specjalistów.